Angi-Shy

Kolik stojí operace očí s astigmatismem?

prý se cena mění podle toho, jestli se jedná o astigmatismus, nebo něco jiného a taky jakým způsobem oči upraví… je to pravda a kde se mohu dočíst více o cenách každého druhu laserové operace očí?

Nejlepší odpověď
gecco

Nejlíp, když kontaktuješ ´očaře´ – bez vyšetření ti cenu nikdo neřekne…
😉

Jana5678

Nejrozumnější bude, pokud se poradíte se svým očním lékařem, který vám určí správnou diagnózu. Pokud budete potřebovat laserovou operaci jistě vám poradí a řekne celkovou cenu. Také o ní přemýšlím, ale zatím mám strach si nechat operovat oči, takže nosím dioptrické brýle, které si nejraději kupuji na internetových stránkách https://www.ho­tovebryle.cz/.