Kolik stojí eutanázie? Třeba ve Švýcarsku, ale nevzpomenu si na další 2–3 státy.

Doplňuji:
sůwa není třeba se ptát, ale díky. Nakonec jsem vygůglil Austrálie, ale po třech letech zrušeno. Holandsko, Belgie, Švýcarsko, v USA Oregon. Sporné je Dánsko
http://www.epra­vo.cz/top/clan­ky/eutanazie-ve-svete-33479.html

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pokud vím, tak je povolena v Holandsku, ale cenu ti asi těžko někdo řekne. Nejspíš to bude případ od případu, mají tam různé typy zdravotního pojištění. Příležitostně se zeptám kamarádky, bydlí v Amsterdamu a je sestřička. Možná to bude vědět

Další odpovědi
Drap

Myslím, že ceny nejsou přesně stanoveny, že se domlouvají před zákroke. Z těchto důvodů bude cena v každém zařízení jiná a může být i u každého klieta jiná

anonym

Švýcarsko – maximálně 500 švýcarských franků
Víc už asi nenajdu

marci1

Švýcarsko, údaj z TV Markíza dne 19.9.2013 – se vším všudy 212 500,– Kč a kremace tam. Problémy s převozy těl.