Jsemtady

Kolik si myslíte, že bude v ČR v roce 2061 lidí kteří nebudou muset pracovat a přesto se budou mít jako prasata v žitě?

No tipujte?

Odpovědi
panenka

S touto vládou se mi tady v ČR nikdy mít dobře nebudem protože nám vše seberou

SajmonModer

Už ted je strašně moc lidí. Kolik lidí to bude v roce 2061 radši nechci odhadovat. Česká republika je na pokraji krachu a jednou tady bude velmi špatně.

dudu

Státní majetek je už v podstatě rozkraden, takže v úvahu přichází pouze možnost okrádat se navzájem. To je však jen přelévání kapitálu, takže počet „prasátek v žitě“ se asi již příliš zvyšovat nebude. Jisté však je, že ti opravdu bohatí budou dále bohatnout a ostatní jen dále chudnout.