Meggie2

Jak rychle se může maximálně jet s vozíkem připojeným za autem?

Kolik se může maximálně jet s vozejkem za autem?

Nejlepší odpověď
mosoj

Tolik, na kolik byl, otypován. Max. rychlost je uvedena v technickém průkazu přívvěsu a má být uvedena ve formě kulaté značky na zadní straně přívěsu.

Další odpovědi
cukrar

Podle druhu vozidla a vozíku. Je třeba se podívat do techničáku obou vozidel, kolik jedovolená maximální rychlost, pak dále po jaké komunikaci tam jedete, jaká je tam povoleny rychlost.
U nákladních vozidel, to bude do 80km, všude, kde není jinak omezena rychlost.
U osobáku není rychlostní limit, jen u vleku dle typu. 80–130, ovšem vždy podle druhu silnice.
Pochopila?