Kolik různých cizích zemí jste zatím navštívili?

A jaké země to byli a v jaké se vám nejvíc líbilo? (Počítá se i Slovensko..)

Nejlepší odpověď
quentos

5 cizích zemí.

Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Španělsko, Řecko. Nejvíc bodovalo asi Španělsko, ale užil jsem si to všude – i v „blbém Polsku“, nejvíc záleží na tom, jak si to člověk udělá… Slovenskem jsem kupodivu zatím jen projížděl.

Další odpovědi
anonym

Více než 5 cizích zemí.

Slovensko, Polsko, Rakousko, Zambii, Zimbabwe, Tanzanii. No, nebýt tam i to Slovensko, tak to bylo rovných 5. Zambie třikrát. Afriku mám moc ráda.

anonym

4 cizí země.

Doplňuji:
pokud se počítá Slovensko (jsem starej čechoslovák), Německo, Francie, Rakousko

Deli

Více než 5 cizích zemí.

A stálicí, kam se ráda vracím, je Itálie.
Doplňuji:
Německo, Rakousko, Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Portugalsko, Řecko, Polsko… jako dítě prý i Maďarsko, ale to si nepamatuji. Na Slovensko jsme jezdívali ještě když jsme byli dohromady.

MacChill

Více než 5 cizích zemí.

Doplňuji:
Itálie, Chorvatsko, Slovensko, Německo, Anglie, Španělsko, Rakousko

RyuzakiKate

5 cizích zemí.

Chorvatsko, Španělsko, Řecko, Maďarsko, Itálie… ráda bych do budoucnosti víc…

emm.kate

Více než 5 cizích zemí.

Doplňuji:
Slovensko, Německo, Holandsko, Španělsko, Itálie, Tunisko, Rakousko
V Holandsku mám příbuzné, takže tam jezdím 1× ročně a tuhle zemi doporučuji, ani ne tak kvůli památkám, ale atmosféře a zdejším lidem.
V Itálii jsem byla zatím jen jednou ve Florencii, a zamilovala jsem si energii téhle země, letos se chystáme s kamarády do Benátek.

kemo

Více než 5 cizích zemí.

Rusko,Slovensko,Ra­kousko,Německo,Pol­sko,Madarsko,Ho­landsko,Chorvat­sko. Ale kromě Chorvatska jsem tyto všechny ostatní země navštívil pouze pracovně :(

Elk

Více než 5 cizích zemí.

Doplňuji:
Nejvíc se mi líbilo v Benátkách a okolí, ale Berchtesgaden – sídlo Adolfa Hitlera je taky moc krásné – nádnerný výhled na Alpy.

anonym

1 cizí země.

Doplňuji:
Byla jsem pouze jednou na Slovensku, ale nepovažuji ho za cizí zemi.

dudu

Více než 5 cizích zemí.

Dosud 16 států, z toho některé opakovaně.

Lorrien

Více než 5 cizích zemí.

Doplňuji:
Polsko, Slovensko, Itálie, Francie, Anglie, Makedonie, Bulharsko, Chorvatsko, Rakousko, Belgie, ale strašně moc bych chtěla jet do Asie (všude kromě Japonska a obou Koreí ) :)))

taranee1

Více než 5 cizích zemí.

Doplňuji:
Řecko, Německo, Polsko, Slovensko, Rakousko, Francie, Itálie, USA, Kanada, Čína, Indonésie, Nepál

natybubu

5 cizích zemí.

Doplňuji:
NEJlepší to bylo v chorvatsku a taky proto tamjezdím každej rok