Rokio

Kolik procent vysoce funkčních autistů má maturitu?

Odpověď na tuto otázku mě dost zajímá, ale asi bude dost obtížné na ní odpovědět. Přesto jsem se zeptal.

Pokud nevíte, je alespoň vzácné, aby člověk s vysoce funkčním autismem dosáhl středoškolského vzdělání?

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, vono totiž de bo to, jako vypovídající hodnotu ta matura má … absolventům jedné prestižní školy chybí znalosti z obecný, přesto maturitu mají, takže to v našem školství nebude takovej problém získat středoškolské vzdělání …

Drap

Statistika se o tom nevede. Budeš to obtížně zjišťovat.