Rokio

Kolik procent pedofilů je neškodných?

Nejlepší odpověď
Lgee

99%

Další odpovědi
JežíšKristus

A který pedofil je škodný? Sex je přirozenou součástí života, a ani v přírodě se ne každý ptá, zda může.

Viktorie II.

Zeptej se na vězeňské správě.

Lurius

Proč se tu pořád ptáte na procenta, na to vám nikdo nemůže rozumně odpovědět.

Paradoxem je že pedofilové jsou považováni za největší hrozbu pro ty na kterým jim záleží nejvíce. Myslím si že žádný pedofil který nemá jiný problém nemá sklony k násilí, stejně tak jako panic nemá přirozený sklon znásilňovat.

quentos

Viktorie II: meleš nesmysly… nejprve si nastuduj fakta… většina pedofilů nejenže nekončí ve vězení, ale je absolutně neškodných… pleteš si pojmy a dojmy, ale na to už jsme od tebe zvyklí…