Lilix

Kolik přibližně zaplatím za taxi když pojedu cca 25km?

Vím,že je to různé,ale tak řádově,jak se ty ceny pohybují?(na stránkách té určité taxilužby to nemají).Jela bych z našeho menšího města do města asi 25km vzdáleného. A platím taxikáři i ty kilometry,které on už pak sám ujede zpět?…

Nejlepší odpověď
anonym

Platíš jen kilometry „tam“.
😉
A cena celkem závisí na ceně za km – liší se společnost od společnosti – např. v Praze se nyní pohybuje okolo 20 Kč.

Další odpovědi
ssbboo

Je to hodně různé 250 až 2000.

klumprt

Já bych tipoval tak 500 až 1000 Kč. Ale už jsem dlouho taxíkem nejel.

Mc Merkurion

platí se většinou i cesta zpět,ale tady si to najdeš přesněji
https://www.go­ogle.cz/search?q=j%C3%AD­zdn%C3%A9+taxi&oq=j%C3%AD­zdn%C3%A9+taxi&aq­s=chrome..69i57­.11744j0j4&sou­rceid=chrome&es_sm=122­&ie=UTF-8
Doplňuji:
…upřesňuji,>mimo město<,platíš-li jen cestu tam,je dvakrát tak drahá,jako cesta oběma směry > platíš vlastně obě cesty,zdroj uveden výše a pro kontrolu jsem rozklikl několik měst