Rocker

Kolik přibližně stojí revize plynového kotle?

Letos mě čeká revize,chci jen přibližně vědět,co mě čeká.

Odpovědi
brillant

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=ce­na+revize+ply­nov%C3%A9ho+ko­tle&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

anonym

Určitě se to bude lišit podle lokality a dopravy (a případných prací).
Minule – jen za vizuální kontrolu, ´zašmátrání´ čidlem (na případný únik plynu) v kotelně a ´kapličce´ (jedná se o RD) – jsem platil celkem 1000,– Kč.

anonym

no pokud to nebude od lichváře že bude jeho práce odvedena do 10 minut tak by to mělo být cca kolem 800kč

Emefej

Jí jsem naposledy platil 1200 Kč.