Tonda Káňa

Kolik platíte za úpravu vlasů?

Toto mě celkem zajímá, protože já platím u svého barbera 1 000 korun za ostříhání vlasů a úpravu vousů. Moje žena platí kolem 1200 korun. Ale mám kamarády, který platí kadeřnicím za střih jen 230 korun a i míň. No taky to tak vypadá… Myslím, že pokud člověk chce mít kvalitní služby, měl by vyhledat muže, ne ženy, které se specializují hlavně na dámskou klientelu.

Jednou za měsíc a půl to ujde.

Kolik platíte vy, panové a dámy? Nebo si to děláte sami?

A dáváte dýško? Kolik? Já podle spokojenosti, někdy i 100 kaček.

Nejlepší odpověď
Rokio

Nic. Stříhá mě máma.

Další odpovědi
cappuccino

Lisi se to podle lokality. Zrovna minuly tyden jsem cetla clanek:
https://www.pro­zeny.cz/clanek/zdra­vi-a-zivotni-styl-ceny-u-kadernika-srovnani-cen-za-strih-nebo-barvu-v-ruznych-koutech-republiky-93954#dop_ab_­variant=0&dop_sou­rce_zone_name=pro­zeny.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=2&ut­m_campaign=ab­test242_shorts_var­D&utm_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Ja platim kolem 800Kc ale jedna znama plati kolem 3000tisic. Jenze jezdi nekam do Benesova. Bohuzel to na tech vlasech neni videt!!

df

180 korun českých a 20 korun dám spropitné, jestli jsem ovšem spokojený a kadeřnice je milá. Doklad nabídnou málokdy, nebo nikdy

Filip84

Nechodím k holičům, ani lazebníkům.

Vlasy si nestříhám. Když nerostou, konce jim zkrátím sám.

Vousy si taky stříhám sám, mám na to Maschine, ale umím to i nůžkami.

Ametyst

Platím 500 Kč. Stejné částky jsem platila před 20 lety v kadeřnictví v centru velkého města. Tam to ale zahrnovalo i barvení vlasů.

Syd

Nic, stříhám se sama.

Pepa25

Asi 250 Kč

Hlada

Chodil jsem do potravinového řetězce za 100 – 200. Nyní zdražili, tak jsem si našel podobný řetězec. Objednání na čas, perfektní ostříhání za 180.

Emefej

Neplatím nic, sjíždím se mašinkou na 3 mm.

Tonda Káňa

cappucciono, teda, 3 000 je fakt přepal, to by mě zajímalo, co babě dělaj. A vem si že tam asi chodí každý měsíc, to by si za to mohla radši koupit nějakou prima dovču.

cappuccino

Nekdy pry plati i vic! To je, kdyz ji bud barvi nebo dela melir na dlouhe vlasy, anebo kdyz si tmavovlaska vzpomene, ze chce byt blondynou! Dopadlo to katastrofalne, protoze ted ma uplne odumrele vlasy!! Ted je ma sedo-fialove a vypada o 15 let starsi!!
Ale kazdemu se libi neco jineho!!