Kelt

Kolik písmen máte ve svém příjmení?

Je zajímavé, že většina prezidentů měla 5 písmen – Pavel, Klaus, Zeman, Havel, Husák, Beneš, Hácha , dokonce kandidát Babiš,
no Masaryk, Novotný, Zápotocký, Gottwald mají trochu více, ale 7 z 11 je 63 %. To jen tak
A jak jste na tom vy? A počítá se každé kliknutí za jedno písmeno , proto Hácha má 5 znaků.
No a abych mohl zařadit i ženy, tak zde zadejte příjmení manžela nebo otce, pokud jste svobodná. Sebe jsem zapomněl uvést, patřím do kategorie méně než 5 písmen, konkrétně 4.

Odpovědi
paul1

Mám 5 písmen, znaků ve svém příjmení

iceT

Mám více než 5 písmen ve svém příjmení? Kolik

7 bez …ová, s křestním jménem, co má taky 7 písmen už je to hodně a nevejdu se na složenku, tak příjmení píšu bez …ová.
A ty se nepochlubíš?

Lotr2008

Mám více než 5 písmen ve svém příjmení? Kolik

VaclavZeman

Mám více než 5 písmen ve svém příjmení? Kolik

6 znaků. Děkuju.

Rocker

Mám 5 písmen, znaků ve svém příjmení

Drap

Mám více než 5 písmen ve svém příjmení? Kolik

brillant

Mám více než 5 písmen ve svém příjmení? Kolik

quentos

Mám méně než 5 písmen, uved kolik

Emefej

Mám méně než 5 písmen, uved kolik

Mám 4 v příjmení, 4 v křestním.

elkon

Mám více než 5 písmen ve svém příjmení? Kolik