PES MATES

KOLIK NEMOVITOSTÍ ASI TAK MÁ PAN HUŠÁK ZE SAZKY..?

SAZKA s.p.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Z informací katastru nemovitostí v Ciutadelle de Menorca podle Rádiožurnálu vyplývá, že za pořízení tohoto majetku šéf Sazky postupně zaplatil v přepočtu šedesát miliónů korun. Značnou částku šéf Sazky musel vynaložit i na zvelebení své nemovitosti včetně vyasfaltování příjezdové cesty.

Rádiožurnál hovořil i s někdejším radním Ciutadelle de Menorca Llorençem Casanovasem, který se s Alešem Hušákem potkal, když ředitel Sazky nemovitost na Menorce kupoval. "Na Aleše Hušáka si pamatuji – přišel k nám na radnici žádat o stavební povolení na usedlosti Son Clariana. Před sto lety to bylo krásné selské stavení. Ale pak ho obyvatelé opustili a postupně chátralo.

My jsme tam přijeli, abychom rozhodli o stavebním povolení a vydali jsme ho. Byla to ruina, ale částečně ještě stála, takže šlo pouze o rekonstrukci a ne o novou stavbu. Nové budovy a přístavby se totiž tady na venkově stavět nesmějí," řekl Casanoval rozhlasu.

Radiožurnál z katastru nemovitostí zjistil, že Hušákovi také patří nemovitost v Černošicích u Prahy, vlastní pozemek u Turnova a disponuje i zhruba třetinovým podílem v hotelu Expo na pražském Výstavišti.

Zdroj: http://byznys­.lidovky.cz/sef-zadluzene-sazky-husak-vlastni-na-menorce-sidlo-za-60-milionu-pse-/firmy-trhy.asp?c=A100114_­114316_firmy-trhy_nev