Elk

Kolik můžu ujet km na rezervu

U motoru 1.4 začne svítit hladové oko benzínu. Kolik zhruba můžu ještě najet kilometrů běžnou, klidnou jízdou. Pozn. bez klimatizace.

Nejlepší odpověď
cukrar

mě to ukazuje, že můžu ještě ujet 80km
Fabia 1,4

Další odpovědi
pondělí

teť to popisovali,
ale já jak mám nové auto,tak si vezmu kanistr,a jedu a měřím,jak nemůžu ,pak vím co si mohu dovolit,měním auta co dva roky,a vždy se to vyplatí,nejenom,že jsem jednou málem nedojel v rusku,ale zabloudil jsem ve francii kol Bordo a pomohlo mi to.

nabubindes

to je těžko říci, je to vlastně individuální kus od kusu… ani dvě stejné auta se nesetkají. já bych to raději otestoval, než se spoléhal na informaci.

brunette

Já nevím kolik přesně,ale mám1.3 a u ní plynulou jízdou můžu najet 80 km určitě