Drap

Záleží na tatérovy a prestiži daného salónu. Ceny tetování se stanovují dohodou, takže takovou otázku nelze jednoznačně odpovědět. V každém případě počítej s tím, že to nijak levná záležitost nebude.

Další odpovědi
iceT

Já bych počítala s takovými 5000 kč.Záleží na množství použité barvy,stínování,na celkové ploše tetování,náročnosti vybraného obrázku,v nepos­lední řadě taky na tatérovi,lokalitě studia jak zmínil už Drap.

Metzík

To Drap: Díky jako je mi to jasné spíš jsem svou otázku špatně formuloval v jakém cenovém rozmezí ;) :DD :)