Ametyst

Kolik ministerstev obsadí Piráti za svých úžasných 1,7%?

V minulé vládě vypadalo jako vrchol drzosti, když ČSSD měla 5 ministerstev za mizerných 7,5% . Ta drzost bude nejspíš překonána.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dle hesla „Čím hůře, tím LÉPE!“ (pro někoho) bych na ministerských křeslech pro Piráty nešetřil. Jen ať lidi dostatnou co „chtějí“. Já se jim pak budu smát. ;) :D :D

Další odpovědi
JežíšKristus

Kdybyste se lépe učila, věděla byste, že vám mezi číslem a procentem schází mezera. 😉

Cvrčák

Doufám, že max 1. Nemám v oblibě populisty, už vůbec ne levicové.

Pepa25

Není pravda, že Pirátská strana v posledních volbách získala „úžasných 1,7 %“, takže otázka nedává smysl.

Ametyst

JK: Vskutku quentovská poznámka, ale nic k věci.

aliendrone

Ametyst>>> To chce klid, on Ježíšek jde s dobou. My, kteří již něco pamatujeme prozměnu víme, že je třeba si vykat s velkým „V“. Jenže kdoví, co na nás zase ti moderní eko-gendero-progresivisté vymysleli, možná už to neplatí. ;) :D :D