Avatar uživatele
Michal Kole

Kolik metrů musí děti uplavat nad vodou a pod vodou ve školních povinných plaveckých kurzech ?

Je mi jasné že prvňáci asi mají menší limit než deváťáci 🙂

V jakém otevřeném intervalu se výkonnostní hodnoty pohybují ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4247 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Intervaly se pohybují mezi vrátnicí a vstupními dveřmi oddělení 13. psychiatrické léčebny v Dobřanech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

blížíš se banu, exote

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Syn má v pokoji pověšený diplom za uplavání 400 m při plaveckém výcviku v 1.ročníku základní školy.Byli ale rozděleni do skupin podle toho,jak kdo plaval,někteří dali třeba jen 50,někdo neplaval vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Plavání nad vodou, to musí být úžasná disciplína, v kolika metrech nad vodou se to plave? A když zastaví, tak do té vody spadne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

To je debilní otázka… Já bych teda dítěti ,at' už 9-ti letému či 15-ti letému teda nedávala povinně nějakou vzdálenost… Nám dali ve 2. či 3. třídě obeplavat bazén,nuž byla tam hloubka a s mojí povahou,sem se samozřejmě držela okraje(i když jsem měla rukávky ) a ta kr…paní ke mně přišla začala na mně řvát a že se mám pustit silou mi odstrčila ruce a já do ted' mám z vody a bazénů strach… A v životě jsem neslyšela ,že by měli nějakou povinnou vzdálenost,kterou musejí uplavat!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek