Milda57

kolik metrů kabelů je v autě?

Doplňuji:
Mám na mysli současné auto v plné výbavě např. SUPERB r.v. 2012.

Nejlepší odpověď
anonym

Taková Škoda – Superb z roku 2008 jích má 1650 m

Zdroj: http://cs.auto­lexicon.net/ar­ticles/ecu-electronic-control-unit/

Další odpovědi
rtepp

Já nemám tušení. Odhad 100m?

Ar

Jak v terém, rozhodně se bude lišít počet metrů u Škody Octavie z roku 1962 a úplně jiné metry budou u Octavie z roku 2012.
Taže je potřeba být konrétnější. I tak docela pochybuju, že to někdo zodpovědně řekne.

mosoj

Víc než dost ale méně než hodně.