Zvědavý

Kolik mě bude stát zaplacení řidičáku ??

Myslím komplet celou autoškolu
Doplňuji:
Skupina B, budto Přerov nebo Kroměžíž nebo Kojetín

Nejlepší odpověď
Lamalam

Kromě skupiny záleží cena také na tom, kde budeš autoškolu dělat. Třeba v Praze dáš za „C“ okolo 15 000.

Další odpovědi
klumprt

Za zaplacení řidičáku hotově se nic neplatí. Při platbě převodem to má každá banka jinak. To se podívej na ceníky bank na netu, určitě to tam bude. Pokud bys chtěl platit řidičák kartou, neměli by ti za to nic strhávat, ale není jisté, jestli mají v autoškole platební terminál.

Pokud bys kupoval celou autoškolu včetně budov a vozového parku, tak určitě ta částka bude vyšší, než zákonný limit pro hotovostní platby. Nedokážu si teď vzpomenout kolik to je, ale řádově jde o statisíce, přičemž komplet celá autoškola bude stát určitě miliony. Vzhledem k tomu, že na kartě budeš mít asi taky limit v řádu desetitisíců, nezbyde ti než platit převodem. Jak říkám, koukni se na netu na ceníky tvojí banky, na poplatek za odchozí platbu.

gecco

Vzhledem k tomu, že jsi zdechlý napsat aspoň o jakou budeš usilovat skupinu, nebuď zdechlý se po webech místních provozovatelů popídit…
;-P

slad08

To záleží na tom jakou skupinu si budeš dělat.
Pokud si děláš skupinu B (auto do 3,5 t), tak cena se pohybuje okolo 10 tis Kč.
Poté si můžeš dělat motorku (vetšinou A2-do 35kw) to je okolo 3 tis Kč.
Potom jsou C skupiny (3,5–7,5t) a D (nad 7,5t)
a ještě vozík nad 750 Kg = E
Doplňuji:
Já vím, jsem to trochu popletl.

RedBox

slad08: C je náklaní automobil s max 9 místy k sezení bez omezení hmotnosti. D jsou autobusy, aneb vozidla nad 3.5t s více jak devíti místy k sezení. Skupina B je okolo 5–10 tisíc, C 12–17 tisíc, T 7 tisíc a celkově záleží na tom, kde budete autoškolu dělat.

9of8

Sice je to dva dny stare, ale ejdrive jsem si rikal, kdo tady chce „koupit ridicak“ a pak me zarazilo tech 5000 za skupinu B 🙂
redbox: To by me zajimalo, kde to za takovou cenu nabizi jestli mas nejaky reference 🙂 To by ten ucitel nemel snad ani 200kc na hodinu a to nepocitam benzin co musi projezdit a kdovi co jeste 🙂
Kdyz kouknu na dve autoskoly z Prahy a Brna, tak se to pohybuje tak kolem 8mi – 10ti tisicema, ja delal autoskolu asi pred 10ti lety a uz v te dobe jsem za ni dal necelych 9000

Zdroj: http://www.au­toskola-praha.com/ http://www.au­toskola-praha-9.cz/ http://www.au­toskolapelikan­.cz/cs/ http://www.au­toskola-navratil.cz/