seznamek

Kolik matky je na střední škole cestovního ruchu ?

Kolik matky je na střední škole cestovního ruchu ? nebo spíše jak je náročná, je těžší matika na sš informační technologie nebo tam, na jaký předměty se hlavně zaměřuje cestovní ruch, popř neznáte nějakou sš kde se zas tak neřeší matika ? díky

Nejlepší odpověď
huxa

Na IT je matika braná hodně dopodrobna, je to něco, jako srovnávat gympl se základkou-bere se to samé, ale hodně dopodrobna.

Další odpovědi
Drap

Obdobně jako na většin+ středních škol. Matika se řeší na všech středních školách.