lusynka546

Kolik litrů vody je 20cm sněhu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jakého sněhu a na jak veljé ploše? Jinak to nemá řešení.

Další odpovědi
anonym

Ty neumíš převádět centimetry na litry??
No vidíš – to nikdo…
Tak to dopadá, když si někdo neumí zapsat ani zadání DÚ, viď?

mosoj

Tak to ti neřekne nikdo pokud nebude znát hustotu sněhu . Hustota sněhu se pohybuje v rozmezí 30 – 600 kg / m3. Od toho se také odvine kolik bude vody po roztání. Ten objem budeš samozřejmě potřebovat také, zrovna tak jako tu hustotu. Jenom s jednou hodnotou nepochodíš.

Kelt

Sníh máš uvedený v centimetrech, jako výšku, ale nevíš plochu, na které je ten sníh umístěný, potřeboval by si znát také hustotu. Protože to může být prašan, nebo nahuštěný sníh. A taky je dobré znát teplotu, protože při teplotě nad 100 ° C, bys neměl žádnou vodu, jenom páru.

zzzzz

Že ty děcka neumí počítat, tak na to už si pomalu zvykám, ale že si neumí ani zapsat DÚ ☹

anonym

To mne spíš zaráží, že – když už si úkol blbě zapíše, nebací ji tak očividná blbost do voka, když píše otázku sem…
Ale aby si šla koupit podprsenku ´dva litry za sekundu na druhou´, to by ji nejspíš nenapadlo…
;-D

zzzzz

Nebací, ona to ani teď nevidí 🙂

U podprsenek se už neuvádí velikost v logaritmech? .-)))

anonym

Já bych – přirozeně, musel – ójler by se divil.

gagaga

nedelejte zagorky achudakovi to vypoctete..berte to jako dobrej skutek .. :P
ja za domaci ukoly davam i nominace :p

  • iv-

zzzzz

To leda že kouknete do křišťálové koule a řeknete nám zbytek zadání. Jste přece baba jagagaga 🙂

gagaga

ja ji mam ale zaprasenou …stejne jako muj mini mozecek ;(
P.Snedavno jsme v cechach neco vyvedla a rekla klukum..ja jsem si zapomnela mozek v Nemecku ..a oni : mamiiii, tys nas ale prekvapila, my jsme mysleli, ze ani zadnej nemas !!

zzzzz

Jak něco vyvedla??? To je široký pojem -iv- svěřte se nám:-)))))

gagaga

tak jooo :)) :
ale nic extra vaznyho .. :)
jen jsem pred 14 dny ( v domneni , ze jsou velikonoce v breznu ) obarvila 30 vajec pro kolednicky .. :) , a napsala to klukum, ze jim ty vajicka necham v baraku , ze odjizdim, aby meli pro kolednicky .. ! :)
odjela jsem do Nemec a prej " zrali " vajickovej salat asi tejden ! :)

pak jsme je jeste zaukolovala, kdyz jsme odjela.., ze den predtim jsme dostala od ortopeda vlozky do bot, a ze je nemuzu najit, ze jsme je nechala asi v baraku .., ze jsou v igelitovym pytliku ( na 100 % ) , a at se podivaji .. ( jinak ze jsem je ztratila )..
a oni po etapach psali, ze tam nikde nejsou a ja : ze maji poradne hledat, ze tam urcite jsou . :)
po 2 dnech jsme jim napsala, ze jsem si ty vlozky dala hned do boty, a ze v nich uz ty 3 dny chodim :)
..pokracovani se neprejte slyset :)

Emefej

To je námět do Bakalářů.

gagaga

nestraste ! u nas doma to spis vypada na federalni kriminalni policie patra.. nebo jak si rikaj
u nas se porad neco hleda ( diky me )
:)

zzzzz

🙂DDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDDDDDD Tak jsem právě umřela smíchy :-oooooooooo

gagaga

Amen ..

anonym

Tak za dokázaný výpočet tohoto zadání bych nominaci chtěl!!!
Ale na Nobelovu cenu…
;-D

gagaga

tak to zkuste a ja vam ji pak dam ! :p