Kolik lidí je třeba, pokud budou stát podél hranice ČR s rozpaženýma rukama?

Nejlepší odpověď
Hohny

Tak jsem to ze zajímavosti zkusil vypočítat. Průměrnou délku rozpažených rukou beru dle českého průměru 1,8 m.
A výsledek je, že podél našich hranic by se vedle sebe dokázalo postavit 1'272'444,45 r­ozpažených Čechů.

anonym

takže asi tak 1 272 500 lidí, jsem myslel, že to bude víc, to by šlo na rekord pokud by se sehnali

manon

Hohny: Nepočítám to, věřím Ti, že to máš správně :)