zjentek

Kolik let (věkových) pravděpodobně bude této ženě?

Já od té doby, kdy jsem se definitivně spirituálně oprostil od závislostí cokoli po lidech potřebovat a transformoval se do fáze hlubšího uvědomění, jsem také absolutně pozbyl vědomí/zbavil se představ jejich fyzického věku. Dále již nedokáži jejich věk nijak a ničím odhadovat, nic pro mne takový odhad neznamená, vlastně pro mne není ani myslitelný. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Dominice Haškové bylo v době natočení filmu Spící (někdy uváděno jako Sen) v roce 2021 cca 26 let. Hrála tam „matku vod dítěte“, takže nebyla líčená, aby vypadala mladě.

Další odpovědi
Kelt

Kup si nafukovací pannu. Tohle je obyčejná mladá česká žena. Kdybych se měl za každou otáčet, tak budu mít problémy s páteří.

elkon

Opět bláboly.

Arcimozek

Příteli, mně se to nestalo, asi se stal nějaký lapsus ve vašem osvobození. Nicméně jsem rád, že jste dospěl aspoň k nejaké změně. Doudám, že to bude na Vašich budoucích dotazech vidět. Opratrujte se! Mám z Vás radost!

zjentek

Arcimozek, příteli, jen doudej, doudej. Nezklamu se.