dust8

Kolik let průměrně zhruba ještě zbývá lidem s Alzheimerovou chorobou, ze kterých se nedávno stali ležáci či pololežáci?

Nejlepší odpověď
annas

Jedině lékař může odhadnout, protože zná zdravotní stav, tedy stav srdce, jater, ledvin atd.

Jinak až dotyčné u dohoří svíčka.

„Choroba je sama o sobě smrtelná. Průměrná doba přežití se udává osm let od prvních příznaků. Proto je velmi důležitá včasná diagnóza a nasazení léků, které průběh nemoci zpomalí.“

https://zdravi­.euro.cz/leky/priz­naky-a-stadia-alzheimerovy-choroby/