marci1

Kolik korun u vás stojí „prozatím“ 1 vejce?

Zcela výjimečně jsem byla dnes ve dvou obchodech. Vejce jsem nekupovala. V jednom cena za jedno vejce 5,90 Kč,v druhém 2,90 Kč. Jen jsem prošla v tom druhém okolo vajec chtivých osob, rvali si je z rukou. Naštěstí jsem vyvázla bez újmy.:-))

Nejlepší odpověď
Kepler

V Kaufu tak 3,70 až 4,– v balení po 10ti kusech, podle dodavatele. Já bych se z těch blbců, co stojí o ušetření pár šušňů za vajca nebo máslo, mohl zbláznit. Zřejmě dědictví po šokialismu. Bzoom bzum bzum, to mi nejde na rozum.

Další odpovědi
iceT

Lidl minulý týden 49,90 za deset vajec, Billa totéž, Albert nevím, ale asi stejně. Jo a večrka má vejce po 6 korunách, můžu si jich koupit kolik zrovna potřebuju, třeba jen jedno, ale zase jim ta vejce asi snáší pštrosi, jsou tak velký, že nejde zavřít ten obal na 10 vajec. Naštěstí mám osobního dodavatele za 2,– koruny jedno vajco, ale ještě nedávno jsem brala od něj za 1,70 a kdysi jsem začínala myslím na 0,50 halířích za křapky, než jim zakázali je prodávat.

led

Na Slovensku to vychádza (v prepočte) medzi 5.- Kč a 8.-Kč za kus

briketka10

U nás 6 – 7Kč. Rozdíly nejsou.
Sháním domácí bez úspěchu.

Drap

3,50 – 6,–

zjentek

V prvé řadě bych se zajímal, co je v tom balení za obsah a jeho původ… pak ta cena!

Mc Merkurion

… jak jsem již zmiňoval při končení aféry s máslem, šla cena vajec nahoru >>> tentokrát za to můžou holanďani (a snad) němci >>> jejich vejce byla nějak chemicky kontaminována, nějaká bakterie, či co, přesně si už nepamatuju, a od té doby naši výrobci „nestíhají a mají zvýšené nároky“ (rozuměj, konečně na nich můžou chvilku vydělávat) a tak zdražili … předpokládám, že do vánoc potká nějaká nehoda ještě jiný vyhledávaný sortiment …
… abych odpověděl na otázku: cena vajec se posledních 14 dní drží mírně nad 5,– Kčs … za 2,90 bych chtěl vědět, odkud jsou a co se s nima stalo (byly mrazejky) …

da ny

Vel. M,L od 53 Kč (plusx mínus 2 . 3 Kč), v zelenině „domácí“, L 5,80 Kč//ks, při koupi 10 ks)
Plato eSkových mrňousů 80 Kč (1 ks/ necelé 2,70 Kč)
V tomto týdnu mírně klesla cena másla 😁 (už od 39 Kč za 250g).

bolak

Za pětikačku, zkažený jsou v akci – 25% sleva.

Ty boje za potraviny, to my umíme, v tom jsme dobří > https://uloz.to/li­ve/!EWhstRUXF88v/hra-o-maslo-winter-is-coming-avi (přidal jsem i tématickou hudbu, já mám pro to uměleckej cit..)

Zdroj: https://www.ku­pi.cz/slevy/vej­ce-a-drozdi

ivzez

Od necelých 3 Kč (plato 30 vajec) po ± 7 Kč za 1 vejce.
Koupila jsem 10 po 4,90…

zjentek

Bolak, mně to nejde spustit, hau to plej dis šit?

bolak

Si to budeš muset stáhnout > https://uloz.to/!EW­hstRUXF88v/hra-o-maslo-winter-is-coming-avi

marci1

Ta vejce za 2,90 Kč byla v akci (ale jen chvíli) v jednom velkém supermarketu, kterému tu nemíním dělat zdarma reklamu. 🙂

briketka10

Ráda bych byla v tom obchodě, kde je měli za těch 2,90Kč.
Stačí mi jen 6 kousků na salát. Obalovat nic nebudu.
To je zbytečný přepych.

ivzez

Briketko, Vy – jestli se nepletu – občas nakupujete potraviny přes internet. Ta vejce po 2,99 jsem viděla na Košík.cz → bylo ale možné objednat jenom celé plato 30 vajec.

Dcera mi říkala o stejné akci v Lidlu nebo Bille (já tu nemám ani jeden, pletou se mi).

marci1

Tak to je mi líto, ale do vánoc by ti stejně tyhle nevydržela. Přesto a právě proto Ti přeji hlavně krásné vánoce se svým psím mazlíčkem. 🙂♥

marci1

Promiň, chybička se vloudí. Myslím něco jiného, než píši. Kočičím mazlíčkem. 🙂