Avatar uživatele
marci1

Kolik korun u vás stojí „prozatím“ 1 vejce?

Zcela výjimečně jsem byla dnes ve dvou obchodech. Vejce jsem nekupovala. V jednom cena za jedno vejce 5,90 Kč,v druhém 2,90 Kč. Jen jsem prošla v tom druhém okolo vajec chtivých osob, rvali si je z rukou. Naštěstí jsem vyvázla bez újmy.:-))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10, da ny, Kepler před 2350 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

V Kaufu tak 3,70 až 4,– v balení po 10ti kusech, podle dodavatele. Já bych se z těch blbců, co stojí o ušetření pár šušňů za vajca nebo máslo, mohl zbláznit. Zřejmě dědictví po šokialismu. Bzoom bzum bzum, to mi nejde na rozum.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Lidl minulý týden 49,90 za deset vajec, Billa totéž, Albert nevím, ale asi stejně. Jo a večrka má vejce po 6 korunách, můžu si jich koupit kolik zrovna potřebuju, třeba jen jedno, ale zase jim ta vejce asi snáší pštrosi, jsou tak velký, že nejde zavřít ten obal na 10 vajec. Naštěstí mám osobního dodavatele za 2,– koruny jedno vajco, ale ještě nedávno jsem brala od něj za 1,70 a kdysi jsem začínala myslím na 0,50 halířích za křapky, než jim zakázali je prodávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Na Slovensku to vychádza (v prepočte) medzi 5.- Kč a 8.-Kč za kus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

U nás 6 – 7Kč. Rozdíly nejsou.
Sháním domácí bez úspěchu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

3,50 – 6,–

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

V prvé řadě bych se zajímal, co je v tom balení za obsah a jeho původ… pak ta cena!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jak jsem již zmiňoval při končení aféry s máslem, šla cena vajec nahoru >>> tentokrát za to můžou holanďani (a snad) němci >>> jejich vejce byla nějak chemicky kontaminována, nějaká bakterie, či co, přesně si už nepamatuju, a od té doby naši výrobci „nestíhají a mají zvýšené nároky“ (rozuměj, konečně na nich můžou chvilku vydělávat) a tak zdražili … předpokládám, že do vánoc potká nějaká nehoda ještě jiný vyhledávaný sortiment …
… abych odpověděl na otázku: cena vajec se posledních 14 dní drží mírně nad 5,– Kčs … za 2,90 bych chtěl vědět, odkud jsou a co se s nima stalo (byly mrazejky) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Vel. M,L od 53 Kč (plusx mínus 2 . 3 Kč), v zelenině „domácí“, L 5,80 Kč//ks, při koupi 10 ks)
Plato eSkových mrňousů 80 Kč (1 ks/ necelé 2,70 Kč)
V tomto týdnu mírně klesla cena másla 😁 (už od 39 Kč za 250g).

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Za pětikačku, zkažený jsou v akci – 25% sleva.

Ty boje za potraviny, to my umíme, v tom jsme dobří > https://uloz.to/li­ve/!EWhstRUXF88v/hra-o-maslo-winter-is-coming-avi (přidal jsem i tématickou hudbu, já mám pro to uměleckej cit..)

Zdroj: https://www.ku­pi.cz/slevy/vej­ce-a-drozdi

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Od necelých 3 Kč (plato 30 vajec) po ± 7 Kč za 1 vejce.
Koupila jsem 10 po 4,90…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Bolak, mně to nejde spustit, hau to plej dis šit?

před 2349 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Si to budeš muset stáhnout > https://uloz.to/!EW­hstRUXF88v/hra-o-maslo-winter-is-coming-avi

před 2349 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Ta vejce za 2,90 Kč byla v akci (ale jen chvíli) v jednom velkém supermarketu, kterému tu nemíním dělat zdarma reklamu. 🙂

před 2350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Ráda bych byla v tom obchodě, kde je měli za těch 2,90Kč.
Stačí mi jen 6 kousků na salát. Obalovat nic nebudu.
To je zbytečný přepych.

před 2350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Briketko, Vy – jestli se nepletu – občas nakupujete potraviny přes internet. Ta vejce po 2,99 jsem viděla na Košík.cz → bylo ale možné objednat jenom celé plato 30 vajec.

Dcera mi říkala o stejné akci v Lidlu nebo Bille (já tu nemám ani jeden, pletou se mi).

před 2350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Tak to je mi líto, ale do vánoc by ti stejně tyhle nevydržela. Přesto a právě proto Ti přeji hlavně krásné vánoce se svým psím mazlíčkem. 🙂♥

před 2350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Promiň, chybička se vloudí. Myslím něco jiného, než píši. Kočičím mazlíčkem. 🙂

před 2350 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek