jirkajirka

Kolik km ujedete na zimních nebo letních pneumatikách, než je vyměníte?

A jezdíte v zimě na zimních a v létě na letních, nebo celý rok na zimních?
Jezdím na zimních Barumkách 165×13 asi 25 000km a letnich 30 000km. Jeto normální. Jezdím opatrně ,,Nezávodím".

Nejlepší odpověď
Drap

Jezdím v létě na letních v zimě na zimních. Většinou ujedu cca 40–55 tisíc. Nejpozději po 4 létech se většinou podstatně mění chemie pneumatik.

Další odpovědi
anonym

Jezdím celoročně na zimních a najedu více než 50 t. KM

tforro

Zimní pneumatiky mám na max. 7000km a 10–12000km letní. Často ale dojíždím v létě ty zimní až na slike. Nejvíc je ohobluju na kruháčích a zatáčkách. A to mám běžný rozměr 195/65/15. Takže s porovnáním semnou jsi v pohodě 🙂