www

Kolik kg kapra(!) na hlavu(strávníka) o Vánocích kupujete?

Já pro sebe, nepočítám kocoura, 3kg a zbaštíme to 😁.
Doplňuji:
Tak to jste mne někteří dost překvapili, myslel jsem bůhví jaký jsem vánoční kapropažravec 😁!
Tak ať Vám všem chutná to či ono a pěkné svátky!!

Nejlepší odpověď
beer

Pro sebe kupuji kapříčka 5–6 kg, pokud prodavači vlítne pod ruku něco většího – neřeším to a beru )) Dělám k němu min 5kg dvojího salátu (s majonézou ap., tedy „bohatej“ a bez), půl rybičky na svátky a druhá půlčička později, po Silvestru, salát do té doby vydrží..
A furt to chutná ))
Doplňuji:
Jasnačka, tobě kemo taky fajn svátky a.. dé si aji s kočkó !!
Taky si s mým kočkem dáme – von si ale nemusí vybírat kosti, což mne sejří, já mu to dycky vyberu – aji kolikrát nestíhám ))
P.S.: Samozřejmě hezké a klidné svátky všeckém tady !!!!

Další odpovědi
Drap

Jsme dva a většinou tak cca 4 kg. Když tak je na vícekrát.Dnes jsou kapři vyčištěni, nejsou cítit bahnem, takže větší je chutnější i ekonomičtější. Ti kolem dvou kil nemají tu chuť a jsou samá kost.

tom004

Jsme dva. Kupuji 2×3 kg. Řízky z jednoho postupně sníme, ty z druhého jdou do láku. Na Silvestra nemají chybu. :))

Illines

Kolem 2 kil,pro sebe ale,i drive radsi mensi a vic.Bahnaky nemam rada.

manon

70 dkg živé váhy na hlavu :)

sevos

Je nás 5 a padne jeden kapr a jedno kuře.

alenad

Jsme 4 a každý rok máme 2 kapry – tříkiláče .
A letos ještě 1,5 tilápií .

honza19hk

zhruba 2 kapry,jelikož já zbaštím jednoho..
Doplňuji:
Lenčo,co je na to m k nepochopení?

redy

ani ň kapra nejím
popravdě ho neumím udělat ☹

Lenča59

Pomohla bych, ale vůbec nechápu otázku, zkus to napsat líp!

BANAN93

teď akorát sme byli pro 3 kapry kolem 3 kilo – Já to moc nemusím – jako malý jsem si zasekl kost..... a jsou pro mě ty kosti prostě nepříjemné

anonym

Ani gram, kapr nám smrdí a člověk se více rejpe v kostech, než aby se najedl. Kupujeme jiné ryby bez kostí.

www

Dobrá, tedy příklad:
Jsou dva, koupí si dvoukilového kapra a během Vánoc(svátků) ho sní. Na hlavu tedy vychází kilo koupeného kapra. OK?