HDMI

Kolik KČ stojí CD nebo DVD na vypálení filmů?

Doplňuji:
To je tak levný???Já jsem čekal tak 50Kč,což taky není zas tak moc ale 5 Kč!!!No nicméně děkuju.

Nejlepší odpověď
lexx

CD-R tak v průměru od 5.-Kč/ks (Imation, Philips, TDK, BENQ, Traxdata, Extreme) lepší potom 6–7.-Kč (Sony, Verbatim, Memorex)

dvd-R nebo dvd+R 7–8–9.-Kč podle značky, Giga Master, EmTec, Maxell, JVC…) známá a oblíbená jsou opět média Verbatim.
Jedná se o kusovky – bez obalů a krabiček.

Při větší spotřebě se vyplatí koupit celou konzervu (10, 25 ks. i více) tam jsou množstevní slevy (rabat).

Další odpovědi
Michal Kole

ceny z www.czc.cz:

10 ks Verbatin CD-R 127 Kč
10 ks verbatin CD-RW 148 Kč

10 ks Verbatin DVD-R 78 Kč
10 ks Verbatin DVD-RW 186 Kč

Levnější jsou spindl (média jsou na sobě na kotouči (něco jako ražniči) a levnější jsou proto, že se ušetří za obal každého média) a ve větším množství.

Čím víc médií tím je levnější jedno médium.

www

Tak to skutečně nevím, to přece zvládne každý sám, kvalitě a zdarma, free programů je přece spousta !
Doplňuji:
Omlouvám se, otázku jsem pochopil špatně, ale nejsem naštěstí sám 😁

hanulka11

zde máš přehled jak CD tak DVD
http://www.mo­nitor.cz/dvd-nosice--sixD-srovnani-cen.html

iceT

Tak u nás se dají koupit 25ks za 155,–,pro představu v Albertě to samé balení 229.
V trafice v Bille dvd\cd po kuse za 10 kč.

Syd

do 20 Kč

arygnoc

nevycházím u údivu.

tu placku jsem do nb netlačil snad už 2 roky.

to ještě někdo používá?