mirka01234

Kolik kalorii denne musim prijmout a kolik spalit abych zhubla?

kolik kalorii denne musim prijmout a kolik spalit abych zhubla za mesic aspon 6 kg

Nejlepší odpověď
mosoj

Aby jsi hubla musíš mít energetický výdej vyšší než příjem. To je u každého jiné a závisí to na také na pohybové aktivitě a jejím druhu. Takže jedině vyzkoušet. Jíst a vážit se.
Zhubnutí 6 kg/ měsíc je špatně ( ne že by to nešlo), ale bude na to nutný dost razantní režim ( příjem do 600 Kcal – 2400 J – zase záleží na tom pohybu) a jakmile polevíš máš 10 kg nazpět. Ideální je tak – 3 kg za měsíc.
Pomalu je lépe.

Další odpovědi
BandiOl

Je to hodně individuální.
Hlavně záleží na tom, zda-li máte nadváhu, nebo pouze budete chtít trochu hubnout. Také záleží na tom, jaký máte denní režim. Pokud je někdo aktivní sportovec, tělo je navyklé na určitý pohybový styl, u toho člověka je problematika zdravého hubnutí hotová věda. Pro toho, kdo vůbec nesportuje, postačí mírně zvýšit pohybových aktivit a snížit příjem potravy na večer. Důležité je hubnout zdravě, drastické hubnutí nikomu nedoporučujeme. Doplňky výživy (od solidních firem) mají pouze pomoci, zázračné pilulky neexistují.
Zkuste napsat více o sobě a svém stravovacím stylu, plus kolik máte pohybových aktivit denně…
Doplňuji:
Pozor, aby jste špatným přístupem nezačala likvidovat svaly a odbourávat kosti…

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

hanny 2

Jo jo,je to tak jak říká mosoj.Tělo prostě neoblbneš!