Complex

Kolik jste kdy dali nejvíc za benzín či naftu?

Odpovědi
Kura

přes 4000 kč za jedno natankování.

😁

Auto mělo nádrž na 150 litrů.

😁

(osobní auto)

dubraro

1500. Ale to jsem byl jen jeden asi ze třiceti. Tankovali jsme lokomotivu.

jáára

Za kolik natankuješ do kamionu? Nějakých 1200 litrů nafty?

aliendrone

Jen tak na okraj – zamyslel ses na tím, že by zde někdo v minulosti mohl třeba „náhodou obchodovat“ s LTO? ;) :D :D

klumprt

Za litr? Myslím, že to mohlo být kolem 40 Kč za benzín někde v Itálii na motorce.

Dochy

Možná tak 1700

Mc Merkurion

… okolo 40,– Kč za litr, a bylo to u nás, i zde byla takto vysoká cena relativně nedávno …

Dochy

To mi připomnělo ceduli na benzínce:
„K tankovanému palivu bageta zdarma“
Už jsem se těšil na to tankování a pak, když jsem byl blíž, jsem objevil i ta menší písmenka:
„po natankování 200l paliva“