Kulpix

Kolik je zde nejvyšší počet odpovědí na otázku?

Co jsem já našel tak je KOHO VOLÍTE? 》 31odpovědí . Má nèjaká otázka ještě více?

Nejlepší odpověď
briketka10

Myslím, že to bylo na téma Amnestie a otázky
milosti s tímto tématem spojených:http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Amneste%3F

Další odpovědi
Kepler

To je docela možné a věřím tomu. Jenže i za těch posledních pár měsíců co tady funguju, se podmínky změnily. Dnes už každý zapomene na otázku, kterou dal před jednou – dvěmi hodinami a o víc se nezajímá. Stejně tak se to týká odpovědí. Když jsem se angažoval na jiné odpovědně, dočkal jsem se i téměř stovky odpovědí, až to musel admin stopnout. Takže není koho volit.