Hufnágl

Kolik existuje druhů/typů čárových kódů?

Nejlepší odpověď
Nassin

Je jich na na 200.

Další odpovědi
annas

Otázka je nepřesné formulovaná. Myslíte v ČR, nebo na světě? Nebo s kolika číslicemi?

Podrobnosti najdete v odkazu na stránku Čárový kód

1. "Nejpoužívanější skupiny kódů jsou:

Code 2/5 (poprvé použit v roce 1968)
prokládaný 2/5 (Interleaved 2 of 5; Codabar) (1972)
UPC (1973)
Code 3/9 (1974)
EAN (1976)
Code 11 (1978)
Code 128 (1981)
Code 93 (1982)

V současné době je definováno přibližně 200 různých standardů čárových kódů." atd.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8C%C3%A1rov%C3%BD­_k%C3%B3d

2. V dalším zdroji se můžete dovědět o kódech víc.

https://www.qu­ora.com/How-many-possibilities-of-2D-barcodes-are-there-estimated-to-be

Čárové kódy se mohou lišit délkou, takže teoreticky neexistuje žádný limit na počet různých čárových kódů, které mohou existovat. Tudíž počet je nezjistitelný.

annas

Aliendrone,

co se nezměnilo, je pořadí příspěvků. Alesh se „vetřel“ mezi vaši a mou reakci. Je pravda, že jsem neuvedla odvolání na váš příspěvek.

Ke slovům dotyčného se nevyjadřuji,, protože vím své.
--

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Hufnágl>>> Chápu, že si někteří lidé nesednou. Ale jako chlap to vidím tak, že DOKUD se dáma sama neznemožní (a tím se sama ze skupiny „dáma“ vyškrtne), pořád je to dáma. Jakožto obhájce genderové rozdílnosti musím konstatovat, že tv§j způsob vyjadřování na adresu annas mi VADÍ, protože v konečném důledku dehonestuje chlapy.

Nebo prostě po chlapsku > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=KV4wVUgQC1U&ab_chan­nel=Xeonikx

Alesh

aby sis necvrknul do textilu… 🙂

aliendrone

Alesh>>> Žádný stres, to nevíš že s Pamperskami zůstaneš dokonale suchý, i když se potento? ;) :D :D

Alesh

Ty nosíš plínky? 🙂 Leccos by to vysvětlovalo. 🙂

aliendrone

Alesh>>>V které zemi žiješ? Nesleduješ poslední události? Pokud to takhle půjde dál ještě pár dní, taxe z toho asi vážně…

Hele, proti gustu žádný dišputát. Ale pustit si to rovnou do kalhot mi přijde trochu přežilé. ;) :D :D Hezky po špionýrsku „Vždy připraven!“ aneb doufej v to nejlepší, ale připravuj se na nejhorší.;) :D :D

Ovšem je to už asi 10 let z5, co jsem je DOOPRAVDY nosil. Tedy ne že by to bylo nezbytně nutné, ovšem pokud jsi chtěl opustit místost WC, eh…, buď MOC rád, že nevíš co je tropická úplavice. :D :D :D

annas

Děkuji.

aliendrone

annas>>> NZ, tohle je principiální záležitost. Nemůžu zde doblba prskat a nadávat na feministk,y, buzny, genderově vyvážené uctívače 64. pohlaví (bojová helikoptéra) + unisex záchodků a spol. A ZÁROVEŇ ignorovat to, na co sám nadávám, tedy STEJNÝ přístup k oběma pohlaví.

Většina lidí zde ví, že jsem neurvalý sprosťák bez špetky sebereflexe – NO A CO? Fakt, že se můžeme navzájem třeba s Keplerem v pohodičce vy3,14čovat nemění nic na tom, že i jouda chápe, že ženy MAJÍ svá privilegia (stejně jako my chlapi, na kterých si osobně urputně trvám) a jestli má svět trochu rozumně fungovat, tak se to MUSÍ OBOUSMĚRNĚ respektovat, to je celé. :)

Alesh

🙂