Báája

Kolik druhů cukroví jste letos na Vánoce ochotní upéci?

Já primárně ochotná jsem,
ale pokaždé to taky nevyjde.
Upeču jen klasiku.

Nejlepší odpověď
kubik!

Jedno a to jeste budu muset mit naladu 😉

Další odpovědi
iceT

Klidně i ten tradiční počet 12\13 druhů,ale jedla bych to sama,a to by se mi nechtělo.Takže žádné letos nebude.

WeeBear

Zpravidla peču do pěti druhů. Jsme doma dva. Bohužel cukroví jím jen já, tak dělám z receptu vždy jen poloviční dávku a povětšinou to jím zcela sama, případně rozdám po příbuzných. Letos mám zatím napečené perníčky, víc nic, to přijde.

lucka :-D

2/3

pusinka50

Žádné, budu sama a kvůli kaloriím to ani nejím, akorát jeden den přijdou mladí a ti budou mít dost cukroví ze svého domova

suaeda

Zatím jsem „koupil“ jedno a to jsou výborné polévané perníčky německé výroby koupené v Lidlu. V práci jdou na dračku. Už jsme snědli dva 60 dkg pytlíky.