Lgee

Kolik dá průměrný člověk za život za dovolenou?

Nejlepší odpověď
Rokio

Tahle otázka do kategorie trestní právo určitě nepatří.

Já za dovolenou dám minimum, protože skoro pořád nikam nejezdím.

Další odpovědi
Kazatel

Život je jedna velká jízda, náklady nejde takhle jednoduše oddělit. Jednoduchý příklad, jíst bys musel i doma, v Asii ti stačí na jídlo například třetina, jak to chceš pak spočítat? S bydlením je to to samé, tak že i když odpočítáš náklady na cestu, ještě na dovolené třeba vyděláš. 😉

Drap

Nejdříve musíš definovat průmětného člověka a jeho dovolenkové aktivity. Jinak to neni otázka a pouze nesmyslný blábol.

MichP

To opravdu nejde jednoznačně říct, ale třeba si můžeme pohrát s člověkem co má čistou mzdu, ať to zase máš něco z této otázky…

Řekněme že člověk který dostává za měsíc z čisté mzdy kolem 30 tisíc, je doma sám a velmi miluje cestování.

Za měsíc z té mzdy zvládne našetřit kolem 7 tisíc, takže pak bude ochotný vytáhnout (počítám že člověk si něco dá bokem jako rezervu na budoucnost) třeba 50 tisíc, to třeba pojede na týden dva do Německa do obyčejného hotelu.

Neříkám to o průměrném občanovi, je to jen tak pro příklad.