Avatar uživatele
anonym

Kolik času denně věnujete svému duchovnímu rozvoji?

Meditace,poko­ra,modlitby,čet­ba svatých knih,mantry atd.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Quimby před 3619 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Sarrow

Občas když mám doma na večer klid, tak vezmu do rukou kytaru a vybrnkávám melodie, které odpovídají mým pocitům, občas při tom zavřu oči a vzpomínám, je to nejlepší relax co znám :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
4154

Zhruba 0 sekund za život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Psychotic

Dobrá otázka ve státě, kde 80% populace jsou ateisté/agnos­tici/deisté, a těch zbylých dvacet procent v domově důchodců nemá počítač 🙂
Doplňuji:
Kelt: Pokud jste křesťan, nemělo by vám to být jedno? Ba právě naopak, neměl byste za to být rád? Za prvé je čeká nesparvedlivý a krutý trest v podobě nekonečných muk v pekle, tak proč jim nechcete dopřát alespoň hezký pozemský život?
A za druhé Jeříš řekl: „Spíš projde velbloud uchem jehly, než vejde bohatý do Božího království,“ tak snad byste měl být rád, že jste neúspěšná nula, ne?

Upravil/a: Psychotic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

No můj duchovní život není o náboženství, Bohu a tak, ale o mých myšlenkách, rozhodnutích, názorech, věda(jako jak co funguje, proč to tak funguje a tak), náboženství fakt okrajově, ale spíš ve smyslu lidí co v něco věří a proč tomu věří.
Denně se to nedá říct, prostě jak mám čas. Většinou přemýšlím, když jedu vlakem, jsem ve škole na nudné hodině, o víkendu když nic nedělám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Někdy sáhnu po Bibli, medituji, ale jak se má člověk vyrovnat s některými nespravedlnostmi dnešní doby, kdy lidé, kteří ne vlastní vinou přijdou o práci, zatímco bezohledný člověk vlastní auta, a má obrovské příjmy. To se ti lidé mají řídit heslem, když tě někdo udeří do tváře, nastav mu druhou tvář?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek