Kolik času denně věnujete svému duchovnímu rozvoji?

Meditace,poko­ra,modlitby,čet­ba svatých knih,mantry atd.

Odpovědi
Sarrow

Občas když mám doma na večer klid, tak vezmu do rukou kytaru a vybrnkávám melodie, které odpovídají mým pocitům, občas při tom zavřu oči a vzpomínám, je to nejlepší relax co znám :)

Zhruba 0 sekund za život.

Psychotic

Dobrá otázka ve státě, kde 80% populace jsou ateisté/agnos­tici/deisté, a těch zbylých dvacet procent v domově důchodců nemá počítač 🙂
Doplňuji:
Kelt: Pokud jste křesťan, nemělo by vám to být jedno? Ba právě naopak, neměl byste za to být rád? Za prvé je čeká nesparvedlivý a krutý trest v podobě nekonečných muk v pekle, tak proč jim nechcete dopřát alespoň hezký pozemský život?
A za druhé Jeříš řekl: „Spíš projde velbloud uchem jehly, než vejde bohatý do Božího království,“ tak snad byste měl být rád, že jste neúspěšná nula, ne?

Quimby

No můj duchovní život není o náboženství, Bohu a tak, ale o mých myšlenkách, rozhodnutích, názorech, věda(jako jak co funguje, proč to tak funguje a tak), náboženství fakt okrajově, ale spíš ve smyslu lidí co v něco věří a proč tomu věří.
Denně se to nedá říct, prostě jak mám čas. Většinou přemýšlím, když jedu vlakem, jsem ve škole na nudné hodině, o víkendu když nic nedělám.

Kelt

Někdy sáhnu po Bibli, medituji, ale jak se má člověk vyrovnat s některými nespravedlnostmi dnešní doby, kdy lidé, kteří ne vlastní vinou přijdou o práci, zatímco bezohledný člověk vlastní auta, a má obrovské příjmy. To se ti lidé mají řídit heslem, když tě někdo udeří do tváře, nastav mu druhou tvář?