Pavlina.K

Kolik bylo přibližně zjištěno lodních havárií potopených lodí?

Doplňuji:
Jakkákoliv havárie, 21. století, na celém světě (pokud nelze zjistit tak jen v Evropě)

Nejlepší odpověď
gecco

Obvykle dojde k potopení lodi vlivem jedné havárie, takže přibližně jedna…
😁
Pokud se ale ptáš, kolik lodí bylo vlivem havárií potopeno, měla bys uvést:

  • za které období
  • kde
  • co považuješ za havárii (jestli třeba i potopení lodi během jejího napadení, minou, vlivem ´nedbalosti´ posádky, vlivem nepříznivého klimatu…)

Další odpovědi
JájsemRaibek

O kdy, do kdy? Za rok? Za tento měsíc? Ve 21. století?