Bahroona

Kolik budu platit semestrů?

Mám za sebou dva roky na vysoké, kterou bohužel nedodělám. Chci si letos podat přihlášku znovu. Klasicky je na studium 3+1. Bude se do toho počítat i ten rok, co nebudu mít status studenta a budu pracovat? Mám v tom trochu bordel. Buď bych platila 4 semestry nebo dva.

Odpovědi
Watermole

Když nebudeš mít status studenta, tak se ti to nezapočítává. Takže pokud pak nastoupíš znovu a nebudeš prodlužovat, budeš platit jen jeden rok (dva semestry), jelikož tříleté Bc. studium můžeš bezplatně na státní škole studovat 4 roky.