Avatar uživatele
aaliyah.rach

Koho už také začínají štvát Ukrajinci, které tady pozvala Fialova vláda?

A jsem extrémista pokud souhlasím s Okamurou?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rrihamirek1 před 715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Fialova vláda už přestala předstírat, že je tu pro Čechy, a pracuje pro cizí. Instrukce má z Bruselu, a nahlas říká, cit: “ Musíme udělat pro Ukrajince víc než Evropská unie”. Vždyť to bylo jasné už před volbami, co je to za bruselskou pětku. Když voličům stačil program Antibabiš, tak dostali změnu. K horšímu.
Když souhlasíš s Okamurou, nejsi extrémista. To zase hloupě kecají pisálkové z Prahy. Extremistická strana by se jistě nedostala do parlamentu. Ministerstvo pravdy toto hlídá velmi bedlivě, zato levicový extremismus jen kvete.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Krupice

Mně Ukrajinci nic nedělají, mám mezi ně kolegy a kamarády. Pracují, platí daně, pomáhají příchozím lidem, někteří odjeli na Ukrajinu. Vláda nikoho nezvala, prostě se postarala o lidi prchající před válkou a poskytla azyl.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pepa25 Nahlásit


Avatar uživatele
_Bůh_

Sem je spíš pozvaly mezinárodní smlouvy o uprchlících, bráško.

Nevím, proč by mě měli štvát nějací lidé.

Extrémusta jsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ukrajinci mi tu nevadí,nemám s nimi žádný problém.Ale rozčilují mě všude visící a nalepené ukrajinské vlajky.Zajímalo by mě,jestli je tolik vlajek i v jiných zemích,které Ukrajincům pomáhají.

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Bližnímu svému je třeba v těžkých chvílích pomoci.

Je jen s podivem, že v případě válečných konfliktů v nichž figurovali naši spojenci a jednalo se o lidi z arbského světa, tak ty dodnes naháníme kolem silnic a nejradéji bychom je u nás vůbec neviděli, přitom imigrační legislativa by měla být pro všechny stejná, stejně jako přístup k uprchlíkům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Bydlím na vesnici, zatím jsem žádného nepotkal. Okamura mě zklamal. Myslím, že k většině uprchlíkům je na místě se chovat srdečně, jiná věc je posílání zbraní na Ukrajinu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek