Porkman

Koho budete volit na prezidentských volbách 2023?

Nejlepší odpověď
Rokio

Petra Pavla

Je to slušný a vzdělaný člověk. Také toho hodně dokázal a i vzhledově je pěkný.

Další odpovědi
paul1

Danuši Nerudovou

Mravenec

Volby jsou svobodné a tajné, nebudu odpovídat/někoho jiného (napište do komentu)

Volba je tajná a má to své důvody.

elkon

Volby jsou svobodné a tajné, nebudu odpovídat/někoho jiného (napište do komentu)

marci1

Volby jsou svobodné a tajné, nebudu odpovídat/někoho jiného (napište do komentu)

25.11. teprve uvidíme, kdo bude mít „platnou“ kandidaturu. 🙂

aliendrone

Volby jsou svobodné a tajné, nebudu odpovídat/někoho jiného (napište do komentu)

Já bych možná volit šel, KDYBY byl kandidátem Adolf Vissarionovič Pinochet. Podle mne totiž NIKDO menšího formátu tenhle prasečí bordel (myslím tím Črdel) dát dohromady NEMÁ ŠANCI. ;) :D :D

Drap

Volby jsou svobodné a tajné, nebudu odpovídat/někoho jiného (napište do komentu)

..

zjentek

Volby jsou svobodné a tajné, nebudu odpovídat/někoho jiného (napište do komentu)

NIKOHO, já zachraňovat ČRdel plnou bulíků a pak zplakat nad výsledkem nemíním!

GM

Volby jsou svobodné a tajné, nebudu odpovídat/někoho jiného (napište do komentu)

seraphico

Danuši Nerudovou

Kajoch

Andreje Babiše

Standa Macík

Volby jsou svobodné a tajné, nebudu odpovídat/někoho jiného (napište do komentu)

Pana Baštu.

jáára

Danuši Nerudovou

plebs

Paul1 také dobrý nápad slibuje, že bude presidentem pro 10 milionů vyznamenala by Mašíny a ČR by měla nádherné Trio, svetr dáma, válečnice a dáma pro 10 milionů to by čučel Slovák i Uher.

Pepa25

Plně souhlasím s marci, že otázka je předčasná. Svoji prerenci tu ale samozřejme dřív nebo později napíšu: že jsou volby tajné neznamená, že nemůžu říct, koho chci volit nebo koho jsem volil. Spíš mi připadá, že se nemalá část odpovědí odvolávajících se na tajnost za svou volbu tak trochu stydí …

plebs

Rokio máš pravdu je vzdělaný zkušený byl předseda KSČ jako voják vycvičen pro rozvědku přisahal věrnost Varšavské smlouvě proti imperialistům a později přísahal věrnost obrannému paktu NATO proti komunistům v RF.
A ten jeho vážný konkurent byl veden jako spolupracovník STB a je z něho nyní úspěšný podnikatel takže si můžeš i vybrat.

Darcy

Zemana 😁

Porkman

😂

zjentek

Z adeptů se konečně Zeman může jevit nejrozumnějším řešením, vzhledem ke zkušenosti a s ohledem na jakousi jeho rezignaci na vlastní pýchu a ego, která u něj jde spolu s věkem značně pozorovatelně.

Dokonce si troufám tipovat, že tento člověk bez jeho dosavadního úřadu záhy zemře.

Darcy

pro mně Zeman pro to, že sic je to násoska, je to určite emočně i intelektuálne větší vlastenec než treba ta Slovenska p..a, aspoň Vám nezapředá ČR, nedovolí rozkrádat pozemky, nenadelá z ČR logistický park pro EÚ a Ázii. Když jdu autem přes ČR, tak se těším pohledem na obilná pole, pasenky, louky, lesy. Když jdu přes SR tak vidím zdecimovanou krajinu, na nejlepší ornici se stavají „logistické parky“, lesy se vysekávají a zůstávají jen prázdné kopce, vše na vývoz a bez náhrady. Je mi zle s té aktuálne vládnoucí sebranky.
Zeman dá bez papíru tak vlastenecký preslov s jasnými myšlenkami a cílem, že ta SK mangalice mu nesahá ani po kotníky. Ta Slovensko nenazve jinak, než „tahle krajina“ přesně jak to má nadiktované od američanů.. tfuj.
Taky se mi líbí že ČR nenaběhlo na nůž jménem EURo, nezapomenu jak 1.rok když přišlo euro jsem za cca 20eur měla plný košík potravin = 3 proutěné koše, teď mám za 20 eur základní potraviny jako mleko, chleb, maslo, 150g salamy a treba 1L dzusu, smetana na vaření nebo 150g slaniny… zlodejina.
Jste boží a svodobní, nenechte si to vzít libtardama.

Porkman

😠😠😡😡😠😠😡😡

zjentek

😂😂😂 i když… to snad ani není k smíchu 😬