dudu

Kocour Mikeš

Nevíte prosím proč se na těchto stránkách nesmí zmínit a snad ani pomyslet na kocourka Mikeše od pana Lady? Usuzuji tak z toho, že přes noc zmíněné téma odsud zmizelo. Hraje si zde někdo na boha, nebo nad námi bdí tajemná ruka cenzora? Vyzkoušíme tedy jeho trpělivost a míru tolerance. Ustojí dotyčná „dobrá víla“, když tyto stránky opatříme nápisem „U nás v Kocourkově“, nebo pozveme kocourkovské na stáž aby se zde něčemu přiučili?
Závěrem se zde přítomných chci zeptat: vážení přátelé chutná Vám cikánská pečeně??

Nejlepší odpověď
standa

nechutná

btw. níže ve zdroji je odkaz na to zmiňované „téma“ 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zakazana-pisen

Další odpovědi
blesk26

Cikánka je výborná záležitost :)

Jinak co se týče té cenzury … tyto stránky posledních pár dní sleduji docela často a žádný takový dotaz jsem tu neviděl. Podle toho, co pozoruji, jsou mazány jen „příspěvky“ lidí, co si stěžují na bodování apod. a musím říct, že bych je mazal taky. Protože mám své zkušenosti s administrací obdobného portálu, veřte mi, že o takové příspěvky zde nikdo nestojí, tady mají být rozumné otázky a konstruktivní odpovědi, nikoliv diskuzní fórum dotčených uživatelů, že dostali červený paleček (který stejně bodové hodnocení neovlivňuje). Bohužel, administrátor, ač se pouze drží svých pokynů, z toho vždy vyjde jako ten nejhorší … proto jsem se na to již vybodnul ;)

Nevím, kdy se tady měla ta otázka objevit, ale po měsíci se nezodpovězené otázky automaticky mažou, není to náhodou tento případ?

P.S. co si tak Mikeše vybavuju, tak se jedná o kladnou postavu, která je černá jako bota, takže nechápu, proč se naši romští aktivisté tak bouří kvůli jedné, historicky oprávněné, větičce :)

iwetax

Já mám ráda cikánku k snídani na rohlík.

afro.minerva

Ano, chutná mi cikánská pečeně a také mám ráda písničku Cikánko ty krásná…

A toho by bylo víc.

oskar

Někdy si připadam jako za totáče,ale cikánku bych si dal.

panenka

Myslím si že to nebylo tím že jste tuto otázku položil.Skuste se zeptat administrátorů proč to smazali oni vám určitě odpoví jinak cikanskou pečeni mám ráda.

mosoj

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

Co má chudák admin dělat. Málokdo umí diskutovat. Dřív nebo později by se objevila odpověď která by stejně byla příčinou její likvidace nebo celého tématu.
Já problémy s cikány ani cizinci nemám.
Rozlišuji je jako ostatní na slušné a neslušné. To se ale dnes nenosí a musí se pochlebovat a nejenom v romské otázce.
Takže ono se toho proti minulému režimu v této oblasti zase tak až moc nezměnilo !!!