akvidzerp

kočičí ocas

Když kočka vrtí ocasem-znamená to ještě něco jinýho než že je nervózní a naštvaná?

Nejlepší odpověď
www

Mimo uvedeného to značí, že je něčím zaujata, je ve střehu. Je to ale složitější, více zde (odstraň mezeru!):
kockapes.cz/ob­sah/kocici-rec-tela-ocas

Další odpovědi
WeeBear

U našeho kocoura to vyznačuje mimo uvedené jak Tebou, či www to, že přemýšlí.. Co udělá, většinou to končí tím, že se vrhne na první věc, která se hýbe. Ať už kousek provázku, nebo něčí noha, ruka.. 🙂

Vyznat se v kočkách někdy opravdu není jednoduché.

Bobule

Náš kocour si většinou pohazuje ocasem prostě jen tak. Leží, my ho drbeme, on spokojeně přede a pomrukává si a do taktu si klepe ocasem 🙂
Ještě mi někdy příjde, že ho dokáže stočit do různých vrtulí a otoček.

beer

Odkaz od www jsem opravil, je zajímavý:
http://kockapes­.cz/obsah/koci­ci-rec-tela-ocas