Nitrol

Proč kočka někdy mrská ocasem ikdyž ji hladíte a vrká ? Momozte ..

Nejlepší odpověď
mosoj

Vrká holub, kočka vrní. Protože je ji dobře.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Já taky vrním, když mi kočka mrská ocasem :)

Ar

Kočka přede, možná se někde říká že vrká. To je celkem jedno, kočka přede když je jí dobře a nebo naopak když je nervozní. Ocasem „kroutí“ "mrská"taky když je nesvá.
Prostě když ji hladíte není to úpně to, co právě chce.

beer

Pohyb ocasem do stran znamená u kočky zaujetí, vzrušení, pozornost atd. Můžeš ji hladit, ona bude příst, současně ale zaujata ještě něčím jiným a tak to projevuje.

Zdroj: Zkušenost

briketka10

a co teprve, když se pere s jinou kočkou
anebo číhá na myšku to vidíš, jak mrská
s ocasem a, když si kocour značkuje své
území tak mrská ocáskem to bys koukal :))