jsemjá

Když založím novou hru ve hře Zaklínač 3: Divoký hon, smažou se mi sejvy, které mám z minulé hry?

Nechci, aby se mi smazali, tím pádem se vás chci zeptat. Prosím, poraďte mi. Chtěl bych to někomu půjčit, a potom zase pokračovat v tom, co už jsem měl rozdělané. Už mám po konci hry.

Odpovědi
pan Straka

Savy se nepřemažou, tzn. zůstanou zálohované na disku, případně na GOGu či Steamu (Zaklínač 3 si zálohuje savy i na cloud daného herního klienta).

Fyzicky si je můžeš zálohovat zkopírováním do nové (záložní) složky na Tvém počítači. Zkusil bych hledat v adresáři: systémový disk:\Users*název uživatelského účtu*\Documents\The Witcher 3\gamesaves.

jsemjá

Jdou sejvy popřípadě nějak zamknout, aby se nesmazali?

jsemjá

Jsemjá děkovat panu strakovi.