bolak

Když vás bolelo v dětství břicho, taky vám rodiče říkali „prdni si a bude ti ticho“, místo toho aby vás vzali k lékaři?

Nejlepší odpověď
hanulka11

ano, taky říkali lepší jedna prdka než doktorovi pětka ,
ale já spíš měla angíny a to nešlo obejít

Další odpovědi
briketka10

teta na Moravě říká " lepší jeden prd než deset doktorů "
a tomu jsme se vždycky smály jako malý holky a smějeme
doteď všichni, protože to říká, když tam přijedeme a ségry
pejsek si utáhne, ale znáte ty malí čoklíky oni páchnou víc
než ti velký to je puch jak od ropuch :-/
Doplňuji:
jo znaj !

Fienir

Ne, ale je to dost morbidní to prdni si a bude ti ticho. To bude ti ticho znamená, že umřeš? Prdni si a umřeš?

jirkajirka

Až tě jednou potrápí zaražené větry tak té větě Prdni si........... porozumíš

briketka10

bolaku víš, že náš Dr. je jen jeden néé ??

bolak

briketka10: to vážně říká teta z moravy, že lepší 1 prd než http://img.pic­tureup.cz/08022013­/a2a4bec837144c78d4c1ac­ba94a261b30ab­dc0c3.png

voni se znaji?

bolak

hanulka11: to ti fakt říkali jo? tak dneska už jsou to tři pětky :)

na anginu ti něco vymyslim, když tě to trápí: bolí tě v krku? tak si prdni a udělej vrků..