dust8

Když šroub do dřeva nedokážu ručně dostat tam kam chci, tak mi elektro šroubovák zajistí, že to s tím tam dostanu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Elektro šroubovák není řešení, nevyvine větší krouťák, než silné ruce s použitím vhodného pinu na obyčejném šroubováku. Většinou zničíš hlavičku vrutu. Vždy pomůže předvrtání a namazání vrutu obyčejným tuhým mýdlem.

Další odpovědi
Edison

Jeastli to zajistí, to nevím. Může pomoci. Na těžké šroubování je určen rázový šroubovák. Pozor na jednu věc: Bez řádného předvrtání (které také hodně ulehčí práci) může dřevo prasknout.

cukrar

Ano i ne, vždy podle situace.

Dochy

Může pomoct, ale není to všelék. Hlavní je neutrhnout drážku.
Ale ten aku vrták je spíš pro situace, kdy máš šroubovat celej den a při normálním šroubováku by Ti po půlhodině upadla ruka. Nečekal bych zázraku u jednoho konkrétního problematický­ho vrutu.