pr123

Když šlápnu na zem, zabiju bakterie?

Zabiju nějaký bakterie, když šlápnu na zem? Mám případně šlapat silněji nebo zvolit jinou podrážku?

Nejlepší odpověď
Kelt

No když si vezmeš kladivo a budeš mlátit po všech věcech, tak rozbiješ mnoho věcí a protože na nich jsou baktérie, tak určitě zabiješ nějaké baktérie. A když si vezmeš do každé ruky jedno kladivo, budeš dvojnásobně úspěšný. Ale počítej s tím, že si pro tebe někdo přijede.

Další odpovědi
Palpatine

Bakterie jsou mikroorganismy. I na podrážce jich máš spousty. Jsou všude, jen je nevidíme. A jsou tak malé, že je podrážka nezabije, vlastně se jich ani nedotkne.

elkon

Zase nějaká sranda?