LosDementos

Když si koupím hru Assassins creed 4 Black Flag SEASON PASS tak je to hra + všechny dlc ? Nebo jen dlc ?

Nejlepší odpověď
anonym

je to jen DLC

(na Steamu stojí běžně 513Kč – několikrát do měsíce tam ale mají slevu –60% na tohle DLC takže to hodně často padá na 300Kč)

K tomu ale potřebuješ vlastnit základní hru „Assassin’s Creed® IV Black Flag“ která běžně stojí také 513Kč a také se několikrát do měsíce cena propadá o –66% takže se to dá dohromady v akci koupit za 600 … na steamu se velmi vyplácí si ty slevy hlídat, bývají tam hodně často a bývají hodně výrazné.