kiske

Když si dovezu ojetinu Forda z Francie či Belgie, která je ještě v záruce. Uznáváji záruku zde autorizovamé servisy Ford

Odpovědi
venkovan

Tuto otázku bych položil přímo na zastoupení Fordu v ČR. Mne auto koupené v zahraničí do záruky v servisu vzali, ale kupoval jsem ho přes něj jako autorizovaného prodejce. A koupil mi ho ve firemní aukci. Měl jsem jistotu historie auta atd.

Michaela926

Zkuste to přímo u nějakého autorizovaného servisu Ford, kamarád jezdí sem www.pemotors.cz/for­d.html . Tento servis je ve Znojmě, záleží, odkud jste Vy.