dust8

Když si člověk zrovna barví prošedivělé vousy a vlasy, tak mu to následná sprcha či pobyt v bazénu nezničí?

Nebo se musí čekat jak dlouho, než to zaschne?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud dodržíte postup, tedy necháte barvu na vlasy působit předepsanou dobu, nic se nestane. protože po nabarvení se vlasy myjí.

Samozřejmě častým mytím se barva vymývá, záleží na kvalitě barvy a vlasů, proto se musí obnovovat – u někoho za 4 – 6 týdnů apod.

Další odpovědi
Edison

Když to udělá vodovkama, tak určitě zničí. 😁 Zato takový emajl… 😁