smoulinkaq

když sem par měsicu nenosilá naušnice mužou mi dirky v ušich zarost? na ušich se mi robi strupy

mam strach aby mi to nezarostlo

Odpovědi
Drap

Mohou zarůst. Ne každý kov dělá každé osobě dobře. Většina lidí velice dobře snáší zlato a chirurgickou ocel. Ale i zde mohou být vyjímky.

pája139

Já jsem je nenosila dva měsíce a nezarostli mi ;)

marci1

Pokud nemůžete náušnice nosit, zkuste si alespoň čas od času dát náušnice na moment do ucha, aby dírky přece jen nezarostly. Náušnice namažte preventivně Fenistilem ( gel na alergii ).

autacek

Musíš si čistit uši, pak nezarostou. (tedy ty dírky)

Elly

Já jsem nenosila asi rok a také mi nezarostly. Strupy můžou být nějakým poškozením. Ale moc bych se nestrachovala :)