jirka F

Když se vám něco nedaří svedete vinu vždy na druhého než na sebe?

Nebo plně hledáte chyby u sebe?

Nejlepší odpověď
zjentek

Vždy na sebe, proto taky při kariérním růstu/šplhání jsem byl vždy úplně na samotném chvostu potravního řetězce a sociální jistoty podle toho dnes také vypadají. Rovnice zde existuje, zkus ji přijít na kloub, rozhodně neprohloupíš. (;

Další odpovědi
elkon

Je potřeba být sebekritický.

Rokio

Tohle je typický příznak psychózy zvané paranoia.

Nejdříve hledám vinu na sobě a pak na ostatních. Jsem velmi sebekritický.

cappuccino

Jenom slabosi hledaji vzdycky chybu u tech druhych!

GM

Vždy hledám chybu nejdřív u sebe a nadávám si, někdy neprávem.